Květen 2018

Jsem zpátky, gajz!

30. května 2018 v 19:02 | Verča |  Kravinky
*Ani nevíte, jak moc mi chybělo sedět před notebookem a psát článek!*

Ahojte! Vítám vás skoro po roce u nového článku! Nebudu to asi úplně nějak okecávat, dostatečně to okecám za chvilku! Ok, let's do this!

Proč vlastně nebyly články?:

Jedním z hlavních důvodů je *chvilka napětí* škola! Jakože jo, Verča sedmačka už si myslí, jak je to mega těžký xD Sice nevim, co budu dělat v osmý, ale co už. Navíc se mi rozhodl stávkovat notebook... Každopádně doufám, že teď to bude lepší. :-) Taky prostě nebyla chuť psát, pak jsem ztratila heslo... no, je to složitý :-D

Nápady a články:

+ Narozeninový speciál (16.6) :)
+ Rady a tipy na léto
+ Série ,,Ze života" na kterou se opravdu těším. Zatím vám nebudu nic říkat, uvidíte xD
+ Sbírka balzámů
+Na léto plánuju sérii ,,Back to school"

Plánuju toho víc, ale tohle je něco, co bych vám chtěla ,,odhalit"

Jak to bude teď?:

Chci, aby články vycházely jednou, nebo dvakrát týdně, čím víc, tím líp. Můžete mi určitě psát, jaké články byste na blogu chtěli vidět, třeba se to splní! Taky nebudu svůj blog specializovat jen na určité téma. Chci, aby se každý na mém blogu našel, a aby vás to tu bavilo. A jestli jste kapku všímavější, nebo můj blog sledujete dlouho, tak víte, že jsem změnila design. Lepší už to nebude, já jsem na tohle úplné nemehlo, takže nic nového ani nečekejte.

Vy:

Chtěla bych říct, jak moc pro mě všichni znamenáte! To vy mě posouváte dál, a díky vám se cítím lépe. Jste vždy moc vstřícní, neskutečně si každého z vás vážím! Beru vás jako součást sebe sama, každý z vás je pro mě strašně moc. Děkuju!!!

Kde mě najdeš?

Ne, nedělám si reklamu! Jedna holčina mi napsala na insta, pak jich napsalo víc... takže už to ani tolik anonymní... dávám vám tu svůj osobní ig--- @skalova.veronika jestli vás něco trápí, nebo vás to prostě zajímá... nestyďte se mi napsat!

Takže tohle by bylo asi všechno... nejsem s tím moc spokojená, byl to jen informační článek... takže zatím ahoj! PS: můžeš mě podpořit komentářem!