Červenec 2018

Co dělat, když se nudíš?

8. července 2018 v 11:29 | Verča |  Rady a tipy
Ahojte! Vítám vás u tohohle článku! Tentokrát to bude ,,Co dělat, když se nudíš". A protože já jsem člověk, který se nudí docela často, tak tohle budou věci, které dělám já. Můžeme jít na to!


Dělejte to, co vás baví

Já jezdím na koních, takže když se nudím, jdu za koňmi. Ale jelikož hodně z vás rádo čte, tak si udělejte čaj, lehněte si, a běžte si číst. Můžete koukat na nějaký zábavný pořad, hrát Simíky. Máte spoustu zálib, ale jste na to moc líní? Vstaňte z postele, a pak už to půjde líp.

Mazlíček

Vidíte to zvíře, které je u vás v pokoji? (ne, nemyslím tím vaši mámu, když máte bordel v pokoji) Vemte psa, a běžte se projít s ním. Můžete s ním zkusit skákat přes překážky. Nebo vemte morče napást. A hned zabijete pár minut, ne-li hodin. Je hezky, a váš mazlík bude rád :)

Kamarádi

Napište kamarádovi, a běžte ven. Máte oba psy? Tak je vemte ven společně! Já mám kamarádku, která má psa, takže vždycky chodíme ven spolu, a já otravuju jejího psa :D Můžete se jet někam koupat. Nebo vemte kolo, pennyboard nebo brusle, a běžte se projet. Nebo buďte na mobilu se svým kamarádem, i to je zábavnější, než se nudit sám. :D

Prohlížejte si fotky

Myslím tím fotky z dětství. Mě osobně to hrozně baví, je super takhle zavzpomínat. :) Já u toho většinou chytám výtlemy, a hned je mi líp :D

Foťte

Je úplně jedno, jestli máte foťák, nabo mobil, Hezkou fotku může udělat každý! Můžete se vsadit s kamarádem, kdo udělá hezčí. Běžte ven, vždyť tam je tolik věcí, které by se dali vyfotit. A kdo ví, třeba se focení stane vašim koníčkem... :))

Nákupy

Tenhle tip je spíš pro lidi z větších měst. Já nebydlím ve velkém městě, takže u nás se toho moc koupit nedá. A pokud u vás také ne, tak zavolejte kamrádovi, a můžete jet nakupovat spolu :) Otravuju s tím asi moc brzo, ale můžete jet nakupovat věci do školy. Tím nutně nemyslím sešity a tužky, ale nějaký cool penál, nebo nějaké nové oblečení? Vy víte nejlíp, co si potřebujete nakoupit :)

Blog

Zkuste si psát blog. Je to super na odreagování, a je velká šance, že vás to bude bavit, a stane se to jednou z vašich nejhlavnějšich zálib. Blogování je zábavné, tak proč to navyzkoušet?

Volání

Volejte si s vaším kamarádem, třeba se taky nudí :)


Takže tohle by bylo pro dnešek všechno, snad se vám článek líbil, a zase jindy, ahoj!